Desinfitseerimisteenus

Teenusest lähemalt

Teostame sõidukite ja seadmete pesu ning desinfitseerimist koha peal ja oma töökodades, et vältida loomsete viiruste ja haiguste levikut ning tagada sõidukite ja seadmete turvaline siseriiklik ja rahvusvaheline liikumine.

Oleme loonud mobiilse desinfitseerimislahenduse koos pesutänavaga, mis võimaldab meil kiirelt ja proffessionaalselt reageerida kliendi vajadustele ning lühikese aja jooksul teenust pakkuda. Meie koolitatud personal on valmis lühikese etteteatamisajaga pakkuma desinfitseerimisteenust Eestis, Lätis, Leedus ja Poolas.

Desinfitseerimise läbiviimiseks kasutame desinfitseerimisvahendeid Venno Vet 1 Super ja Bacillol plus. Kliendipoolsete soovide korral oleme valmis teenuse iseloomu vastavalt vajadusele kohandama.

Teenuse sisu

Töö planeerimine

Koostöös kliendiga valmistame ette kõige parema lahenduse, et saaks kiirelt, tõhusalt ja professionaalselt teenust osutada.

Eelpesu

Kasutame tunnustatud Saksa tootjate, Kränzle ja Kärcheri, survepesu seadmeid, et tagada puhas pind, mis on effektiivse desinfitseerimise eelduseks.

Desinfitseerimine

Desinfitseerimisvahendi pealekandmisel kasutame vahtlahendust, mis tagab vahendi pääsemise ka kõige kitsamatesse ja raskesti kättesaadavamatesse kohtadesse. Vedellahenduste pealekandmisel on oht, et vahend valgub enne toimeaja möödumist, pinnalt maha ning ei saavuta tootja poolt ettenähtud toimeaega desinfitseeritaval pinnal. Vaht seevastu püsib pinnal kuni mahapesuni.

Desinfektor ISO 17024

Töid kontrollib ja juhib vastavalt ISO 17024 koolitatud ja sertifitseeritud desinfektor, tagamaks rahvusvaheliselt nõutud teenuse taseme ning kliendi kindluse, et desinfitseeritud pind on tõepoolest puhas.

Järelpesu

Toimeaja möödudes pestakse seadmetelt desinfitseerimisvahendi jäägid maha, et vältida korrosiooni teket.

Utiliseerimine

Vastavalt tööde teostamise kohale, utiliseerime reovee, et hoida loodust ja keskkonda.

Valminud projektid

Desifitseerimisteenus - Teenused - Baltic Defence and Technology

Desinfitseerimisteenus

Desinfitseerimisteenus